JAMA – bazény a wellness, výroba z plastu

Konstrukce a technologie

Teplota vody v zastřešeném bazénu

Teplota vody v zastřešeném bazénu

Nabízíme kvalitní zastřešení bazénů

→ Mnohaletá zkušenost s výrobou zastřešení.
→ Kvalitní provedení a materiály.
→ Silnostěnné AL profily pro tuhou konstrukci.
→ Povedený design.
→ Zajímavá cena.
→ Zaměření a konzultace zdarma.
→ Pružnost v dodacích termínech.
→ Kompletní cenová nabídka bez dalších příplatků.


Upozornění pro správný výběr vašeho zastřešení

Výběr zastřešení bazénů není jednoduchá záležitost, proto je nutné věnovat maximální pozornost výběru správného dodavatele.

Konečná cena zastřešení

Někteří dodavatelé se snaží nalákat na nízkou cenu a „zapomínají“ některé položky nejdříve naúčtovat. Konečná cena pak může být výrazně vyšší, než se zpočátku zdálo. Nevěřte také klamavým reklamám, o tom, že dostanete něco „zdarma“ a nechte si vypracovat více cenových nabídek. Přesvěčte se, že Vaše nabídka je opravdu konečná a bez dalších příplatků.

Kvalita celkového provedení

Za dobu existence naší společnosti jsme se setkali s několika případy, kdy se na nás zákazník obrátil, jestli bychom mohli opravit zastřešení bazénů od jiného dodavatele, protože se mu rozpadlo, nebo jinak zdeformovalo z důvodu nekvalitního provedení, nebo poddimenzované konstrukce. Každá společnost má však svůj vyvinutý systém a do jiného systému nerada zasahuje, proto je pak většinou nutné vyrobit zastřešení nové. Samozřejmě je možné nechat si vyrobit nějaké „zastřešení“ tzv. „na koleně“ u někoho v garáži, ale je to vždy s nejistým výsledkem. Důležité je věnovat se vedle výroby také vývoji a zkušenosti z každodenní výroby jsou při vývoji velmi důležité, Vy si pak můžete být jisti, že si koupíte kvalitní výrobek a ne výrobek, který vznikl formou „pokus-omyl“. Z tohoto důvodu je nutné již v počátku věnovat pozornost celkovému provedení zastřešení a nenechat se přesvědčit, že např. „silikon udrží více, než výztužné příčky“.

Pomůžeme Vám nabídky na zastřešení bazénů porovnat a předejít tím nepříjemnému překvapení.

Výhody zastřešení

  • Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měsíců.
  • Můžete se koupat v bazénu i v nepříznivém počasí.
  • Chrání Váš bazén před nečistotami a tím šetří Vaše peníze i čas potřebný na údržbu vody.
  • Vlivem sluneční energie a skleníkovému efektu se voda v bazénu rychleji ohřeje a výrazně se zvýší její teplota oproti bazénu bez zastřešení.
  • Chrání Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu.