JAMA – bazény a wellness, výroba z plastu

O společnosti

Společnost JAMA CZ s.r.o. je českou rodinnou firmou s širokým portfoliem výroby a služeb v oblasti bazénů, wellness a čištění vod.

Zabýváme se zejména projekcí a realizací bazénů, bazénových technologií a wellness pro privátní zákazníky a veřejné provozy.

Pro privátní zákazníky naše firma vyrábí a instaluje bazény polypropylenové, fóliové, sklolaminátové, nerezové a betonové s keramickým obkladem. K nově instalovaným nebo stávajícím soukromým bazénům dodáváme a montujeme veškeré bazénové technologie, vodní atrakce a příslušenství včetně zastřešení, lamelového zakrytí, bazénových lemů a dalších doplňků. Společně s dlouholetými partnery ze stavebnictví zajišťuje rovněž realizace bazénů „na klíč“, tj. včetně stavebních prací a dodávek. U složitějších realizací jsou to dodávky od projektu, přes realizaci až po provozování a údržbu.

U veřejných bazénů zahrnuje naše nabídka opět kompletní škálu dodávek a služeb, tj. realizaci kompletní bazénové technologie a bazénové vany, dodávku skluzavek, tobogánů, atrakcí a příslušenství. Pro veřejné bazénové provozy zajišťujeme pravidelný i havarijní servis kompletní technologie (chemické hospodářství, UV jednotky, ozonové generátory, čerpadla, filtry, potrubní rozvody, zazimování, uvedení do provozu atd.).

Díky mnohaletým zkušenostem našich zaměstnanců zajišťuje komplexní dodávky a služby v oblasti privátních i veřejných wellness. Tj. od analýz a konzultací, přes projekci, samotnou realizaci, až po servis wellness provozů. Našim zákazníkům můžeme také nabídnou širokou škálu velmi kvalitních vířivek s nejmodernějšími technologiemi od kanadského výrobce Canadian Spa.

Naše společnost se rovněž, již od svého vzniku, zabývá výrobou plastových jímek (žump), biologických septiků, zemních pískových filtrů a nádrží z plastu všeho druhu (sudy, zásobníky na vodu, napajedla, kontrolní šachty, skruže, lapoly atd.). Kompletní portfolio služeb zahrnuje také prodej a instalaci čistíren odpadních vod.

Uvedenou výrobní činností se společnost JAMA zabývá již od roku 1994. Od té doby se stala významným a dobře zavedeným dodavatelem bazénů, bazénových technologií, vířivek, všech typů prohřívaren i ochlazoven, plastových nádrží a ČOV v Jižních Čechách. Během 20-ti let činnosti jsme instalovali stovky bazénů po celé ČR, především v Jihočeském kraji.

Kvalita výrobků i služeb

Dobré jméno naší firmy je založeno na kvalitě zpracování našich výrobků, instalaci příslušenství nejvyšší kvality, poctivém a vstřícném jednání se zákazníky a nízkých cenách v porovnání s konkurencí. Nemáme žádnou nadbytečnou administrativu a hlavním marketingovým nástrojem jsou reference našich zákazníků. Až 80% nových zakázek získáváme na základě osobních referencí od stávajících spokojených zákazníků.

Na rozdíl od některých konkurenčních firem mají zákazníci firmy JAMA jistotu, že při zakoupení našeho bazénu nebo jiného výrobku budou mít zajištěn kvalitní záruční i pozáruční servis po mnoho let. Bezplatné poradenství, často přímo u zákazníka, a osobní přístup jsou pro nás samozřejmostí.

Široká nabídka a bezporuchovost

Široká nabídka bazénů z různých konstrukčních materiálů nám umožňuje našim zákazníkům nezaujatě poradit a nabídnout jim nejvhodnější typ bazénu odpovídající jejich požadavkům. Spolupráce s několika světovými výrobci bazénového příslušenství zajišťuje pro naše zákazníky velmi širokou nabídku a možnost optimální volby mezi cenou a požadovanou kvalitou příslušenství.

U všech našich standardních instalací je samozřejmostí – na rozdíl od konkurence – příslušenství velmi vysoké kvality vyráběné v zemích s nejvyspělejším trhem bazénů a wellness – Německu, USA, Francii nebo Španělsku. Proto mají zákazníci firmy JAMA jistotu, že jim budou námi dodané technologie bez jediné závady sloužit po mnoho let.