JAMA – bazény a wellness, výroba z plastu

Vířivky pro 5

ORCA

„ Orca je být zcela bez kompromisů “

Pro vířivou vanu Orca se super sportovní masáží neexistují směrem nahoru žádné hranice. Tento jedinečný model spojuje dech beroucí unikátní chyropraktickou vodní masáž zaměřenou na trapézové a krční svalstvo s celkovou tlakovou a reflexní masáží celého těla. V nápadném a vysoce funkčním designu nenajdeme zjevné stopy kompromisu. Užijte si každý moment Vašeho života, každým místem ve Vaší vířivce.

Sportovní masážní dispozice

Pro svou kategorii je tento model sice kompaktní rozměrem, avšak svou filosofií se jedná o zcela mimořádnou koncepci se super sportovními dispozicemi. Každá anatomická dispozice včetně lehátka je však zcela nekompromisní a zaměřená postupně na sportovní masáž celého těla.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1000 l
Hmotnost vířivky bez vody 360 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1360 kg
Plošné zatížení 318 kg/m²
Celkový počet trysek 49
Celkový počet osob 5
Cena bez DPH od 139 990 Kč


DELPHINA

„ Delphina modelem nad kterým přechází zrak “

Když do páru přibude třetí, budete s tímto členem rodiny již od začátku připraveni na všechno. Rozpoznejte na první pohled v čem je skryté kouzlo tohoto rodinného modelu. Designová a světová ikona vytvořena pouze pod naší značkou, vysoce funkční a unikátní dispozice, jedinečné druhy trapézové a krční masáže, jednosměrná orientace se dvěma komfortními lehátky a mnoho dalších racionálních vlastností, učinilo tento model nepřekonatelným ve své kategorii.

Nepřekonaná jednoduchost

Unikátní jednosměrná orientace se dvěma plnohodnotnými lehátky jsou jen částečnou zásluhou tohoto unikátního rodinného modelu. Každé přízně zohledněné dispozice třígeneračního modelu Delphina nabízejí maximálně funkční a jednoduše promyšlené linie i pro toho nejmenšího člena rodiny.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1100 l
Hmotnost vířivky bez vody 400 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1500 kg
Plošné zatížení 302 kg/m²
Celkový počet trysek 72
Celkový počet osob 5
Cena bez DPH od 149 990 Kč


BALAENA

„ Balaena jako živoucí legenda “

V nejnovější generaci vířivých van se zaskví dědictví v úžasném lesku. Legenda ožívá a jedinečný model s nejhlubší a nejkomplexnější vodní masáží ve svém segmentu právě vyvstal. Vířivá vana Balaena by měla být vyznamenána zvláštním titulem. Tento jedinečný model dokresluje své vlastní funkční unikátnosti bez kompromisů se zaměřením na maximum v každém detailu. Vyzkoušejte nejvyšší výkon ve spojení s tím nejlepším funkčním designem v tomto luxusním královském modelu.

Dokonalé a nekompromisní

Nekompromisní a přitom velice šetrná masážní soustava supersportovního modelu Balaena poskytuje nepřekonatelnou vodní masáž v několika různých pozicích. Zcela ojedinělá hydro masáž každé dispozice nabídne nejinteligentnější uspořádání a nejvýkonnější systém každého masážního bodu. Filosofie vzniku tohoto luxusního modelu byla prostá, uspokojit toho nejnáročnějšího.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1200 l
Hmotnost vířivky bez vody 420 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1620 kg
Plošné zatížení 326 kg/m²
Celkový počet trysek 111
Celkový počet osob 5
Cena bez DPH od 179 990 Kč


MONODON

„ Monodon v luxusním organickém podání “

V tomto kreativně pojatém designu je pozoruhodným způsobem zacházeno s proporčností a rozložením dispozic. V opticky muskulaturním zevnějšku tvoří progresivní podstatu tohoto unikátního modelu rozdělení masážních částí do dvou nezávislých zón. Jednotlivé části nabízí velkorysý dojem malého bazénu s masáží a druhá ušlechtilý zážitek v relaxačních lehátkách. Mezi další kreativní specifika patří do detailu propracované křivky a elegantní přechody mezi jednotlivými prvky.

Vířivka v propojení s bazénem

Z hlediska atypického rozložení dispozic tento model neskrývá hlavní filosofii, která měla za cíl propojení oválné malé bazénové části s masážními sedátky s druhou nezávislou částí pro relaxaci se dvěma lehátky. Díky této schopnosti získává tato vířivá vana velmi široký potenciál využití.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1250 l
Hmotnost vířivky bez vody 400 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1650 kg
Plošné zatížení 345 kg/m²
Celkový počet trysek 48
Celkový počet osob 5–6
Cena bez DPH od 159 990 Kč


GLACIA

„ Ekonomický a komfortní “

Oproti kompaktní variaci Gigas nabízí tento rozměrové větší model stylistické zpracování a více prostoru. Jednoduché tvarovaní má velmi praktické funkční linie a je zaměřeno na jednoduché a komfortní užívání. Hlavní preferencí tohoto poutavého modelu je velmi vysoký standard prostorového pohodlí s bohatou výbavou v základním provedení. K oblíbenosti tohoto modelu přispívá také jeho pořizovací hodnota.

Levné pořízení i provoz

Působivý design a mnoho prostoru pro každého nemusí být vždycky vykoupeno vysokou cenou. Tento individualně navržený model je určen především pro všechny milovníky kvalitní vodní masáže, prostoru a velmi jednoduchého a funkčního ovládání. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a technologii je možné i model této třídy vybavit mnoha prvky a doplňky, které uspokojí osobní požadavky každého svého majitele


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1100 l
Hmotnost vířivky bez vody 320 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1420 kg
Plošné zatížení 304 kg/m²
Celkový počet trysek 38
Celkový počet osob 5
Cena bez DPH od 96 990 Kč


MANDARIN

„ Charakter osvícený designem “

Silný vizuální dojem zpracování a inteligentních detailů utváří z tohoto modelu dokonale vyvážený design s velkým estetickým půvabem. Mezi hlavní charakterní vlastnosti této vířivé vany patří jedinečné zpracování všech obrysů s přísnými požadavky na anatomický komfort a propracovanost každého funkčního detailu. Vysoce efektivní a elegantní vzhled s konkávními liniemi neztrácí na vnitřním prostoru ani pohodlí.

Fascinující a charismatický tvarem

Špičkové integrované masážní systémy a inovační anatomické vlastnosti s nezávislými ovládacími prvky pomohli ve své kategorii vytvořit impozantního zástupce v prvotřídním provedení. Nadstandardní vybavení a nezaměnitelné ergonomické zpracování s možností exkluzivních multifunkčních paketů ztělesňuje naši odevzdanost k maximálnímu pohodlí a kvalitě.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1200 l
Hmotnost vířivky bez vody 400 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1600 kg
Plošné zatížení 283 kg/m²
Celkový počet trysek 59
Celkový počet osob 5
Cena bez DPH od 174 990 Kč


MOORIN

„ Efektivně zpracovaný luxus “

Rozměrová kultivovanost a designová velkolepost je hlavní charakteristikou tohoto výjimečného modelu. Komplexní domácí masážní centrum, kterému se do sebe podařilo absorbovat špičkové masážní vlastnosti a avantgardní design. Výjimečné tvary v uměleckém podání byly zkombinovány s výkonem, sílou a čilostí. Silueta tohoto modelu vytvořila zcela novou stopu nejen v oblasti designu, ale i ve svém segmentu.

Expresionizmus začíná tvarem

Moderní doba přináší mnoho masážních dispozic a anatomických tvarů. Nebývá snadnou volbou zvolit a vybrat ten nevhodnější model vířivé vany a velice často vítězí právě moderní design nad funkčností. Existují samozřejmě výjimky, které dokáží svému majiteli nabídnout expresionismus ve svém vzhledu i vysoké efektivní a výkonné masážní jednotky.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1100 l
Hmotnost vířivky bez vody 380 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1480 kg
Plošné zatížení 330 kg/m²
Celkový počet trysek 54
Celkový počet osob 5
Cena bez DPH od 159 990 Kč


TURTLE

„ Turtle s pulsem nového designu “

Právě pro jednoduché a snadné využití byl tento elegantní model vypracován do charakteristického tvaru želvího krunýře. Tato organicky tvarovaná vířivá vana přináší svému majiteli mnoho poloh využití v kterémkoliv prostředí a designu. Sloučením jednoduchého stylu, pomíjivosti, nedokonalosti a estetické propracovanosti bylo dosaženo japonského směru Wabi Sabi.

Krása kulatého tvaru

Jednoduchý tvar v nejmoderněji zpracovaném designu, přináší mnoho bezpečného vnitřního rozměru s anatomicko-designovým sedákem a oporou hlavy. Půvabné a lehké linie potěší každého příznivce jednoduché, stylové a funkční krásy.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 880 l
Hmotnost vířivky bez vody 200 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1080 kg
Plošné zatížení 344 kg/m²
Celkový počet trysek 32
Celkový počet osob 5
Cena bez DPH od 119 990 Kč